з 09:00 до 19:00 субота, неділя - вихідний Запчастини до спецтехніки - Астертех

Підшипники Timken для спецтехніки

Timken Company на сьогоднішній день є найбільшим в світі виробником конічних підшипників. Область застосування її продукції дуже широка. Транспорт, екскаватори, бульдозери, навантажувачі, навантажувачі, військова техніка, сільськогосподарська і бурильна техніка, аж до аерокосмічної галузі, всюди не обійтися без виробів Timken Company. Штаб-квартира знаходиться в США місто Кентон, Огайо.

Історія Тимкен Компанії почалася в 1898 році, коли її засновник Генрі Тимкен (Henry Timken) запатентував свій винахід – перший в світі конічний підшипник. До цього моменту Тимкен займався виробництвом карет, однак, саме винахід підшипника зробило можливим вихід компанії на зовсім інший рівень. Такий підшипник краще сприймав навантаження, а також дозволяв силу тертя перетворити в кочення. Це справило прорив у виробництві колісних осей, в конструкції яких раніше використовувався підшипник тертя. При відсутності змащення такий підшипник швидко виходив з ладу. В новому винаході ефект тертя був максимально знижений. В 1899 році в місті Сент-Луїс була зареєстрована The Timken Roller Bearing Axle Company. У 1901 році компанія переїжджає в місто Кентон, де виробництво автомобілів вже починає випереджати виробництво каретних екіпажів. Це місце було вибрано не випадково. Вже тоді розуміючи, що майбутнє за автомобілебудуванням, Тимкен планує своє виробництво ближче до головних його центрам – Детройту і Клівленду. У Пітсбурзі і Клівленді знаходилися заводи по виробництву сталі, необхідної для виготовлення підшипників. Через 15 років компанія починає самостійно виробляти трубну заготовку, а потім і саму сталь, що дозволяє повністю контролювати якість.

Зараз Timken Company налічує 12 заводів виробляють сталь і понад шістдесят підшипникових заводів в 26 країнах, а чисельність персоналу перевищує 25 тис . осіб. У дев'яностих роках 80% виробленої продукції йшло на експорт. 70% ринку великогабаритних підшипників для металургійної галузі належить Timken Company. Річний оборот у 2008 році становив близько п'яти з половиною мільярди доларів. Основними конкурентами на світовому ринку є NSK, SKF і Schaeffler Group.

Купити підшипники Timken можна в нашій компанії Астертех