з 09:00 до 19:00 субота, неділя - вихідний Запчастини до спецтехніки - Астертех

Ремонт переднего моста JCB 3CX SUPER

Ремонт переднього моста JCB 3CX SUPER

Всім добрий день, приїхав на ремонт JCB 3сх SUPER.

Дана модель представлена як рівноколісна.

Клієнт сказал, шум у передній частині, після первинної діагностики виявилася у нас проблема — бовтається передній міст.

На фото надані місця де розбиті посадочні місця, будемо усувати люфт.

ремонт переднього моста

Усунення люфту,Розбиті посадочні місця.

Варіанти роботи

Є два варіанти роботи: перший – це, зняття двигуна JCB, або зняття переднього моста на JCB 3 CX.

Перший варіант, займає велику кількість часу, і менш практичний, будемо знімати передній міст, з допомогою домкратів, і лебідок. Приступаємо до розбирання мосту, потрібно акуратно від'єднати всі датчики, всі проводки, тросса, щоб отримати доступ до роботи.

Ремонт переднього моста JCB 3CX SUPER

Зняття переднього моста JCB

Палець вийшов дуже легко, провівши пальцем по металу, відчувається вироблення, це не дивно, так як це перша заміна пальця переднього моста з 2012 року, хочу нагадати, що зараз 2020, спасибі за такі запчастини до JCB компанії Астертех.

Знявши палець кочення моста, втулки з переднього мосту, необхідно зачистити, прибрати весь бруд, вироблення, і весь непотріб який нам заважає.

ремонт переднього моста JCB

Необхідно перевірити також втулки на вироботка, як правило, якщо вже добралися до нього, то міняємо палець балансира, втулки, сальник на передній міст JCB, також ущільнювальну шайбу.

Будемо проводити розточення моста - є нюанси якщо не знімати двигун, а безпосередньо займатися расточкой, кому буде цікаво, прошу писати, всім відповім.

ремонт переднього моста JCB

Заприсовуємо втулку, на наше нове посадочне місце, зараз посадимо наш новий пальчик, потрібно бити точно і в одне місце, щоб не надати люфту новий палець.  Чіткими ударами.

 Перевірка втулок переднього моста JCB

 Установка моста

 Підкотили міст назад, опускаємо на лебідці, чітко щоб не промазать.Плотно забиваємо наш палець кріплення моста, все у нас вже на місці, все хорошо.осталось тільки збірка, на цьому наша робота виконана на 5.

ремонт переднього моста JCB

 Відновили посадочні місця на мості JCB, це у нас вісь кочення.

 Після роботи, змастити посадочні місця, мастилом ЕР-2.  Якщо у вас є питання, пропозиції, рекомендації, прошу звертатися за вказаним номером, на головній сторінці.

Ремонт і запчастини JCB.

 Всім удачі.